"Мама, тато, я - спортивна сім'я"

14 квітня 2017 року у Дружківці відбулися щорічні міські спортивно-розважальні змагання "Мама, тато, я - спортивна сім'я», основною метою якого стало  зміцнення здоров'я дітей і батьків, пропаганда здорового способу життя та виховання любові до фізичної культури.

Такі змагання проводяться у Дружківці не вперше і вже заслужили популярність у батьків і юних спортсменів. Тож, що таке справжня міцна і дружна сім'я, в якій всі допомагають один одному, радіють спільним успіхам і надають підтримку у важку хвилину з легкістю продемонстрували учасники змагань, що проходили в  загальноосвітній школі №12.

Цього року право називатися «самою спортивною сім’єю» виборювали десять сімейних команд з різних шкіл міста. Змагання відкрилися парадом учасників – сімейні команди були налаштовані на перемогу. На висоті опинилися вболівальники, які активно оплесками підтримували маленьких учасників та їхніх батьків. Змагання пройшли весело та цікаво. Запальні та азартні старти подарували здоров'я, енергію, піднесення, наснагу як батькам, так і малечі.

За підсумками проведення естафет були виявлені переможці та призери родинних спортивно-розважальних змагань.Команди отримали грамоти відповідно за перше, друге і третє місця, а також грамоти за активну участь у змаганнях від Дружківського міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх". Безумовним переможцем стала сім’я Щіковських, яка і буде представляти наше місто на обласних змаганнях. Бажаємо команді гідно виступити в другому (обласному)етапі та завоювати право виступати у III Всеукраїнському етапі.