У Дружківці відкрили міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

18 квітня 2017 року 12 загальноосвітніх навчальних закладів Дружківки взяли участь у першому (міському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Відкриття відбулося на базі загальноосвітньої школи №6, де школярі міста продемонстрували стройову підготовку, взяли участь у інтелектуальній грі-вікторині «Відун», «Ватра» та у конкурсі звітів.

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») впроваджується в навчальні заклади України з 2003 року. За підсумками роботи на цей час гра зарекомендувала себе як найбільш вдала форма позашкільної роботи з виховання молоді. Проводиться вона з метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості,  поліпшення виховної роботи з учнівською молоддю на основі традицій і звичаїв українського народу, формування у підростаючого покоління патріотичної свідомості, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків.

За суддівськими підрахунками в етапі «Ватра» перемогла команда «Соколи» загальноосвітньої школи № 6, друге місце посіла гімназія «Інтелект», а третє місце - загальноосвітня школа №7.

 Проведення ІІ та ІІІ етапів гри «Сокіл» («Джура») у нашому місті продовжується, тож попереду у школярів – насичені дні, цікаві та змістовні вечори і сон у наметах. І, звичайно, смачні сніданки, обіди та вечері.