Чергове засідання виконавчого комітету міської ради

  17.05.2017 відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради.  На порядок денний виносилися проекти рішень про заходи щодо  підготовки та проведення Дня захисту дітей та Дня молоді; про підготовку дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів до оздоровчого періоду у 2017 році та питання управлінь, відділів, служб та комісій.

  З першого питання виступила Олена Осадча, головний спеціаліст відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму, яка розповіла про заплановані заходи до  Дня захисту дітей та Дня молоді. Зазначила, що у День захисту дітей 1 червня на площі Молодіжній заплановано організувати   та провести святкову концертну програму «Хай вічно сміється дитинство дзвінке» із залученням  вихованців  позашкільного навчального закладу Центру дитячої та юнацької творчості, комунального підприємства «Дружківський міський парк культури та відпочинку». Цього ж дня урочисто відкриються  заклади відпочинку для дітей, де теж буде проведений цикл заходів:  конкурс малюнку на асфальті «Розмалюй світ», виставки робіт вихованців гуртків декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Різнобарвна країна»,  святкова концертно - ігрова програма «Острів дитинства»,  розважально - пізнавальні  заходи «Мирна країна – щаслива дитина», а на 3 червня запланований 3 етап міського конкурсу «Юна красуня Дружківки». До Дня молоді 24 червня заплановано проведення святкової концертної програми із залученням молодіжних творчих колективів міста,  міс0ького туристичного зльоту серед молодіжних команд підприємств та учбових закладів міста, спортивних показових виступів видатних молодих спортсменів міста, спортивно - видовищних змагань серед вихованців спортивних клубів тощо.

    З  питання   щодо підготовки дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів до оздоровчого періоду у 2017 році виступила начальник відділу освіти Дружківської міської ради Світлана Лазебник, яка зазначила, що з метою якісної підготовки до організованого відпочинку та зайнятості дітей відділом освіти  проведено методичну нараду для начальників таборів з запрошенням спеціалістів Державної служби надзвичайних ситуацій та Держпродспоживнагляду. Надані рекомендації щодо планування роботи таборів, організації харчування, профілактики травматизму, безпеки життєдіяльності, надання невідкладної медичної допомоги дітям, залучення категорійних дітей до відпочинку в таборах. Відділом освіти планується влітку 2017 року робота 2 пришкільних майданчиків без харчування (загальноосвітні школи № 1, 9) та 10 пришкільних таборів з денним перебуванням дітей, які будуть функціонувати на базі загальноосвітніх шкіл №6, 7, 12, 17, навчально-виховних комплексів № 3, 4, 10, 11, 14 та гімназії «Інтелект». Відпочивати  в 2017 році діти будуть протягом 14 робочих днів з 29 травня по 16 червня. Планується робота таборів з 6 годинним перебуванням та харчуванням дітей  на суму не менше 16 грн. на день, з яких для учнів 1-4 класів 8 грн буде за рахунок коштів міського бюджету, безоплатно на суму 16 грн будуть харчуватись діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з малозабезпечених родин та діти, у яких батьки є учасниками антитерористичної операції. В пришкільних таборах планується відпочинок  950 дітей та  130 дітей будуть мати змогу відвідувати пришкільні майданчики (без харчування). У  дошкільних навчальних закладах складено плани щодо організації оздоровлення дітей у літній оздоровчий період. Заплановано частковий ремонт ігрових майданчиків та фізкультурного обладнання на території закладів, заміна піску у пісочницях. Проведений інструктаж педагогічних, медичних працівників і технічного персоналу закладу  з питань безпеки життєдіяльності дітей, пожежної  безпеки , охорони праці. Батьки проінформовані  про особливості перебігу літньої оздоровчої кампанії у дошкільних закладах, поповнено оснащення методичних кабінетів, груп з питань організації та змісту літнього оздоровлення, освітньої роботи з дітьми.