Засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва та реалізації державної регуляторної політики

 У рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, обласна державна адміністрація спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою та Регіональним фондом підтримки підприємництва по Донецькій області ініціюють проведення Дев’ятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області - 2017».
 У зв’язку з цим основним питанням чергового засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва та реалізації державної регуляторної політики в м. Дружківка, яке відбулося 17 травня 2017 року був  розгляд пропозицій щодо кандидатів для участі у вищезазначеному конкурсі.Засідання відбулось під керівництвом заступника міського голови Олега Полякова за участю представників органів місцевого самоврядування та Дружківської організації роботодавців підприємців.
Варто зазначити, що  конкурс "Підприємець року Донецької області - 2017" проводиться з метою підтримки місцевих ініціатив в області розвитку малого і середнього підприємництва, відзначення активних підприємців за вагомий внесок в економічне та соціальне життя суспільства, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва. Конкурс спрямований на виявлення кращих представників малого та середнього бізнесу, рекламування їх досягнень, створення сприятливого клімату для налагодження ділового співробітництва щодо подальшого розвитку підприємницького середовища в місті.