Шановні працівники та ветерани банківської системи міста!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

   Банківська система - це надійна опоракраїни, яка сприяє вирішенню масштабних стратегічних завдань по забезпеченню ефективної фінансової політики. Важко переоцінити її значення в економічних механізмах української держави.

    Робота в цій сфері вимагає від працівників складних фінансових структур професіоналізму, відточених знань, умінь та навичок. Сьогодні на ваших плечах лежить велика відповідальність – від вашої сумлінності, дисципліни, кропіткої праці багато в чому залежить фінансове благополуччя громадян і процвітання суспільства, в якому ми живемо.

     Впевнений, діяльність банків, в яких Ви працюєте і в подальшому будуть відрізняти універсальність, надійність, відмінний сервіс,  а ваша відданість професії буде служити процвітанню нашого міста та добробуту дружківчан. Нехай і надалі ваша праця підвищує доступність найсучасніших банківських послуг, сприяє соціально-економічному зростанню держави.

    Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, щастя, результативної праці та наснаги, миру та злагоди у серцях! Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного та відповідального професійного обов’язку!

Міський голова                                                                                 В.С.Гнатенко