Чергове засідання виконавчого комітету

   01 серпня  2017 року під керівництвом міського голови Валерія Гнатенка відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради, в ході якого розглядалися питання підготовки навчальних закладів міста до нового 2017-2018 навчального року, а також стан готовності захисних споруд цивільного захисту міста до використання  за призначенням в 2017 році.

    Незабаром початок нового навчального року. До цієї події готуються всі навчальні заклади України. Не виключення й Дружківка. Виконуючий обов’язки начальника освіти Тетяна Іващенко розповіла, що у 2017-2018 навчальному році в місті будуть функціонувати 13 загальноосвітніх навчальних закладів. Режим роботи усіх загальноосвітніх закладів міста однозмінний. На початок навчального року учні всіх закладів будуть забезпечені на 100 відсотків  підручниками. Всі заклади з метою економних витрат енергетичних ресурсів забезпечені на 100 відсотків лічильниками електроенергії, води, тепловими вузлами.

   В 2017-2018 навчальному році у м. Дружківка розпочне роботу опорна школа, якою визначено Дружківську загальноосвітню школу I-III ступенів № 17 Дружківської міської ради та 3 філії: навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І -ІІ ступенів – дитячий садок» № 4, навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок» № 10, Райський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок» №11. В опорній школі проводяться ремонті роботи, встановлено сучасне обладнання: комп’ютери, проектори, мультимедійні екрани, також школа забезпечена новими та сучасними меблями. За кошти місцевого бюджету було розроблено проектно-кошторисну документацію, за кошти обласного бюджету виконується капітальний ремонт школи.

     Завершена робота з підготовки спортивного обладнання на спортивних майданчиках. У 6 навчальних закладах встановлено антивандальне тренажерне обладнання для розвитку масового спорту. В Дружківській загальноосвітній школі I-III ступенів № 17 та в Дружківській загальноосвітній школі I-II ступенів № 8 створенні спортивні майданчики зі штучним покриттям. В інших закладах освіти обладнання відремонтовано та пофарбовано.

    Немало важливим є й питання стану готовності захисних споруд цивільного захисту міста до використання  за призначенням, яке висвітлювала  головний спеціаліст з питань цивільного захисту населення  виконкому міської ради Світлана Новосьолова.  Вона зазначила, що представниками виконавчого комітету Дружківської міської ради спільно з фахівцями 45 державної пожежно-рятувальної частини були проведені комплексні перевірки стану утримання захисних споруд цивільного захисту, розташованих на території міста. Так, комплексно перевірено 20 захисних споруд цивільного захисту.

     За результатами перевірки встановлено, що не всі захисні споруди  готові, є певні недоліки в утриманні захисних споруд цивільного захисту й потребують проведення поточних та капітальних ремонтів.

     Рекомендації та зауваження від міського голови ті членів виконкому прийняті до уваги та взяті на опрацювання.

IMG 4452 IMG 4458