Дружківка активно готується до Дня міста

День міста – це традиція, що стала однією з візиток Дружківки. Рік за роком, місто радо зустрічає усіх охочих та гостинно запрошує на святкову програму з розвагами, спортивними змаганнями, виставками та безліччю цікавих заходів для дітей та дорослих. З кожним роком програма святкування Дня міста стає все різноманітнішою, масштабнішою і яскравішою, привертаючи тим самим все більше нових учасників і глядачів. Все це створює незабутню атмосферу і дарує мешканцям та гостям міста гарний відпочинок, живе спілкування і масу позитивних емоцій.

Проміжні підсумки готовності до святкування 236-ї річниці м. Дружківка було підбито 07 серпня 2017 року під час проведення апаратної наради. Начальник відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму міської ради Юлія Пивовар розповіла, що в у п’ятницю 08 вересня на площі Перемоги планується проведення заходу з відзначення річниці звільнення міста Дружківка від фашистських загарбників.

Кульмінаційним святковим днем стане субота 09 вересня. Саме цього дня на площі Соборній планується проведення дитячого свята, робота творчих локацій та виїзної торгівлі. Дружківчан порадує виставка-ярмарок  хлібобулочних виробів, меду та медової продукції. Ввечері відбудеться святковий концерт та працюватиме караоке – локація. Яскравим завершенням свята стане фаєр-шоу та святкова дискотека.

Слід зазначити, що цього року святкова програма не обмежуватиметься лише 9 вересня, а продовжуватиметься до 16 числа. 10 вересня біля підвісного моста відбудеться свято з нагоди Дня фізичної культури та спорту: ІІІ міський заплив на байдарках та змагання з пляжного волейболу, а 16 вересня пройде Всеукраїнська виставка-ярмарок голубів та домашніх тварин на площі Молодіжній.

Активну участь до підготовки до свята проводить управління житлового та комунального господарства  сумісно з комунальними підприємствами міста. Найближчим часом будуть виконані роботи з прибирання газонів, доріг та закріплених територій, ремонт пам’ятників і пам’ятних знаків, прикрашення дерев гірляндами, частковий ремонт малих архітектурних форм, побілка бортових каменів, дерев і опор електричних мереж уздовж доріг по центральних вулицях міста.

Шановні дружківчани!  Приєднуйтесь до щорічного свята, візьміть участь у численних заходах, прогуляйтеся вуличками міста, пориньте в атмосферу святкування та отримайте позитивні емоції. Ця подія залишить яскраві спогади у Вашому житті, тому  обов’язково скористайтеся нагодою гарно провести час.