Наша сила – в єдності, а запорука успіху - в наших руках

У рамках проведення стратегії поширення та підтримки українського Донбасу голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Жебрівський на персональній сторінці соціальної мережі Facebook повідомив, що виділить 30 млн. грн. на розвиток інфраструктури тому місту, яке перше проведе заміну топонімічних назв та вивісок  українською мовою, у тому числі і аншлагів з назвами вулиць міста. Місто Дружківка не залишилось осторонь від даної ініціативи.

Як зазначив заступник міського голови Руслан Верещагін на сьогодні місцева влада активно приступила до виконання низки заходів у цьому напрямку. За рахунок місцевого бюджету станом на серпень 2017 року вже виготовлено 121 покажчик, замовлено та виготовлено аншлаги з найменуванням вулиць для заміни у багатоповерхових будинках.

Працівниками управління житлового та комунального господарства, муніципальної варти та комунальних підприємств зроблений 100% обхід усіх об'єктів по вулицях міста з наданням роз’яснень щодо участі у конкурсі. На даний час триває діалог з місцевими підприємцями, які вже отримали приписи з проханням замінити вивіски чи таблички. Але на жаль є й такі, що відмовляються співпрацювати. Станом на 04 серпня 2017 року більшість підприємців вже зробила відповідні заміни по своїх об'єктах. На сьогодні з 373 оглянутих об'єктів, лише 52 не провели заміну або демонтаж рекламних вивісок та інформаційних стендів, але власники запевнили, що до 15 серпня 2017 року роботи будуть виконані. Користувачі, які мають договори про надання в тимчасове використання місця, яке перебуває у комунальній власності, для розташування рекламного засобу нині теж здійснили переклад інформації з рекламних засобів  державною мовою або зняли ці засоби до заміни.

Дружківська міська рада висловлює вдячність всім тим, хто відгукнувся на заклик та протягом останніх місяців замінив свої рекламні вивіски та аншлаги з російської  мови на україномовні. Завдяки сумісному бажанню та прагненню зробити Дружківку кращою є реальні шанси перемогти в конкурсі. Наша сила – в єдності, а запорука успіху  - у наших руках. Не  втратимо свій шанс перемогти, довівши що Дружківка – це Україна.