За знаннями – в школу європейського стандарту

Одним з пріоритетних завдань розвитку Донеччини є оновлена модель освітнього осередку об’єднаної територіальної громади.  У Міністерстві освіти і науки зазначають, що створення опорних шкіл дасть змогу впорядкувати мережу навчальних закладів, зробити її ефективнішою, а головне — поліпшити якість освіти й для сільських учнів.

Оскільки в таких школах, які об’єднують кілька ближніх малокомплектних (вони стають філіями опорного закладу), для учнів створюють кращі умови навчання:  обладнані кабінети хімії, фізики, географії, інформатики. Тут діти зможуть проводити лабораторні роботи, загалом все потрібне для вивчення  природничих наук практично, а не на пальцях. 

Вже в кінці серпня Дружківку очікує подія обласного значення - в місті відкриється школа XXI століття. Більш ніж для 760-ти дружківських учнів розпочнеться нове життя в стінах сучасної та комфортної опорної школи. Ще рік тому загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 17 була визначена як така, що повинна стати сучасним освітнім закладом нового формату з капітальним ремонтом і повномасштабним матеріально-технічним забезпеченням усіх профільних кабінетів.

Про хід виконання ремонтних робіт у навчальному закладі розповіла Тетяна Іващенко, головний спеціаліст відділу освіти Дружківської міської ради. Вона зазначила, що на сьогодні вже здійснена термосанація будівлі, замінені вікна та двері, придбані жалюзі. В навчальних кабінетах укладений лінолеум, кабінети та коридори пофарбовані. Повністю відремонтована бібліотека та завезені в повному обсязі меблі. Будівництво спортивного майданчика також виконано на 100%, завершені роботи з укладання основи і штучного покриття та встановлено огорожу й футбольні ворота.  По закінченню всіх робіт будуть встановлені камери спостереження.

За інформацією Тетяни Іващенко в даний час ще тривають роботи з реконструкції покрівлі, а саме з заміним’якого покриття  на шатрову покрівлю, а також з  капітального  ремонту благоустрою  школи, який передбачає  влаштування асфальтобетонного покриття та малих архітектурних форм. Ремонтні роботи спортивних залів та їдальні виконаніна 80 %. Стара підлога в коридорах буде замінена на плитку.

Отже, новий 2017-2018 навчальний рік стане  новим етапом у  історії школи, де  кожна дитина  отримає гарантовану можливість для розкриття і реалізації своїх талантів.