День знань

Урочисті лінійки в честь Дня знань пройшли у всіх школах України. Не стала винятком і Дружківка. У загальноосвітніх школах знову почали вчити віднімати і множити, малюків не ображати, а також ніколи не плутати острова і міста. Першого вересня для дітей та батьків починається відлік нового року - навчального.

   Зранку біля школи стали збиратися батьки, школярі різного віку, вчителі -  святково одягнені,  усміхнені, з букетами осінніх квітів. Першокласники з трепетом чекали першої в житті лінійки, а майбутні випускники - останнього плавання по хвилях океану шкільних знань. До У день знань губернатор Донецької області Павло Жебрівський і міський голова Валерій Гнатенко відвідали опорну школу №17. Також серед почесних гостей були Володимир Мицик, начальник управління з питань фізичної культури та спорту, Лілія Золкіна, начальник управління у справах дітей та молоді облдержадміністрації, Наталя Слесаренко, заступник міського голови.

   Рівно о 9 годині ведучі оголосили про початок урочистої лінійки. Заграв гімн. Карбуючи крок, старшокласники винесли державний прапор, притихлі діти  з усією серйозністю і відповідальністю перейнялися важливістю моменту. З привітанням до вчителів і їх вихованцям звернувся Павло Жебрівський, зазначивши, що саме в шкільні роки - це час, коли формується особистість, час, наповнений бажанням пізнавати світ, активно розвиватися, мріяти. «Опорна школа Дружківки одна з найкращих шкіл не тільки Донецької області, а й України. Мені б дуже хотілося, щоб із стін цієї школи вийшли справжні патріоти. Я переконаний, що вчительський колектив, обладнання сприятимуть тому, що Дружківка стане освітнім центром України», – наголосив керівник Донецької облдержадміністрації. В якості подарунка губернатор вручив сертифікат на 2 міні поля зі штучним покриттям і 7 ​​спортивних тренажерних майданчиків

   Чи не менше, якщо не більше першокласників, хвилювалися батьки, бабусі і дідусі. Та й як інакше, адже дітей зустрічали, як героїв дня - спалахами фотоапаратів, привітаннями та обіймами. Залишилося тільки звикнути до нової ролі - ролі першокласника. Адже ще вчора школа була лише в розповідях батьків і ось - все по-справжньому: величезний букет квітів, яскравий портфель, а навколо вчителі і натовп незнайомих хлопчиків і дівчаток, які так скоро стануть друзями. Поки юні школярі читають вірші, дорослі з хвилюванням знову стають дітьми і переживають разом з ними ці моменти.

   Під час першого уроку «Ми - українці, ми - європейці» в класах тихо, зате за дверима - гомін. Батьки знайомляться один з одним, шукають сусідів і друзів, діляться враженнями. Поки першокласники тільки звикають до нових умов, майбутні випускники з 11 і 9 класів вже замислюються про прийдешні зміни після закінчення школи. Попереду  місяці напружених занять, контрольних та домашніх робіт, іспитів.

     Дружківська міська рада, її виконавчий комітет щиро вітає школярів, батьків та вчителів з початком нового навчального року, бажаємо успіхів, досягнення цілей та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!