Дружківчанин став кращим серед сотні спортсменів з 26 країн світу

Збірну України з силового триборства вже неможливо уявити без спортсменів із Дружківки. Завдяки наполегливості і цілеспрямованості тренера Сергія Федоренка його вихованців  завжди показують високі результати і займають призові місця. Переможний шлях юних спортсменів і їх тренера підтверджують безліч титулів і нагород, які атлети привозять з престижних змагань різного рівня.

На чемпіонаті світу з пауерліфтингу, який проходив в кінці серпня в США (м. Орландо), пальма першості знову дісталася дружківчанам. Костянтин Мусієнко у ваговій категорії до 83 кг встановив світовий рекорд у жимі лежачи (275 кг) та набравши в сумі триборства 872,5 кг став безперечним лідером і чемпіоном світу з пауерліфтингу серед юніорів 2017 року. Ще одна вихованка Сергія Федоренка, Дар'я Русаненко, посіла друге місце серед дівчат та юніорок на чемпіонаті світу з пауерліфтингу. У ваговій категорії до 63 кг, Дар'я показала наступні результати: присідання 197,5 кг - 1 місце, жим лежачи 97,5 кг - 3 місце, станова тяга 167,5 кг - 1 місце. Сума триборства - 462,5 кг дозволила їй піднятися на другу сходинку п'єдесталу пошани.

Дружківська міська рада, її виконавчий комітет пишається досягненнями молодих спортсменів та  вітає з черговими перемогами. Зичимо спортсменам високих здобутків та нових досягнень. Нехай Ваш приклад буде поштовхом та  взірцем для юних мешканців Дружківки.