Шановні дружківчани!

   День народження міста як і день народження будь-якої людини — це гарна нагода згадати наші позитивні досягнення, уроки і висновки, а також це старт для реалізації нових планів і завдань. Щиро запрошуємо  взяти  участь у святкових заходах з нагоди 236 річниці заснування міста.

   Святкувати День народження нашого славного міста ми розпочнемо 9 вересня 2017 року.   Цей день буде дуже насиченим і сповненим різноманітними заходами.

   Цьогорічні заходи проходитимуть на площі Соборній.  Так, о 15.00 розпочнеться дитяча розважальна програма, почнуть працювати  виставки-ярмарки HАNDMАDE, майстер-класи для творчих особистостей; о 16.00 на всіх бажаючих чекає  виставка – ярмарок хлібобулочних виробів; о 17.00 -  урочисте відкриття святкової програми. У святковій програмі передбачений   фестиваль танцю, який розпочнеться о 18.00, а вже о 20.00 на вас чекає вогняне шоу. Родзинкою вечора стане  виступ фіналістки шоу Х-ФАКТОР 5 Валерії Симулік і на завершення о 21.30 запальна святкова дискотека.

   Наступного дня 10 вересня 2017 року   біля річки Казенний Торець о 12.00 розпочнеться   ІІІ міський заплив на байдарках та 13.00 змагання з пляжного волейболу,  спортивні конкурси, естафети.

    Запрошуємо взяти участь у святкових заходах!