Оголошення

        Дружківська міська рада оголошує відкритий конкурс письмових робіт претендентів до складу Дитячої дорадчої ради при міському голові Дружківської міської ради.

         Дитяча дорадча рада при міському голові Дружківської міської ради створюється з метою захисту прав та інтересів дітей, врахування їх думки та безпосереднього залучення дітей до прийняття рішень що їх стосуються в органах місцевого самоврядування.

         До складу Дитячої дорадчої ради можуть бути включені неповнолітні мешканці м. Дружківка віком до 18 років, які представляють різні категорії дітей у місті: учнівське самоврядування закладів освіти, учнівське самоврядування професійно-технічних навчальних закладів, представники вразливих груп дітей – з багатодітних та неповних сімей, малозабезпечених сімей, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, представники дитячих громадських організацій тощо.

          Одна організація може делегувати до складу Ради не більше двох претендентів.

           Кандидат протягом 20 днів з дати публікації оголошення має надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. наступне:

           - Фотокартку;
           - Коротку біографічну довідку;
           - Рекомендаційний лист із місця навчання або від голови організації, яку він представлятиме;
           - Письмову роботу на тему: «Дружківка - місто дружнє до дитини».

           Робота має відповідати наступним критеріям:
           - Дотримання вимог (обсяг до 1000 знаків);
           - Розкриття теми;
           - Практичне спрямування;
           - Креативність/оригінальність.

           Прийом заявок триває з 18 лютого до 11 березня 2019 року включно.

          Претенденти, які не подали зазначений пакет документів або подали його не у повному обсязі, до участі у спільному засіданні не допускаються.

         Координатором відкритого конкурсу письмових робіт претендентів до складу Дитячої дорадчої ради при міському голові виступає відділ освіти Дружківської міської ради

          Адреса відділу освіти Дружківської міської ради: 84205, м. Дружківка,  вул. Чернігівська, буд. 1-А, каб. 9.

          Контактна особа –  Василенко Жанна, тел. 43971.


  28010101.png2080202.jpg 

Норвезька рада у справах біженців (NRC) за підтримки Офісу Американської Агенції з міжнародного розвитку (USAID) з надання продовольства заради миру розпочинає програму “Покращення продовольчої безпеки у cхідній Україні”.

Отримати допомогу на продукти харчування в зимовий період можуть тільки внутрішньо переміщені особи (ВПО), які постійно проживають у м. Дружківка та селах Дружківської міської ради, якщо дохід на одного члена сім’ї (виходячи з сукупного доходу) не перевищує 2777 гривень на місяць.

Реєстрація буде проводитися лише за наявності довідки про доходи кожного працездатного члена родини.

Допомога не буде надаватися місцевим жителям району.

Реєстрація для участі у програмі проходитиме за адресою:

м. Дружківка, вул. Індустріальна 14 (Терцентр)

  • 29.01.2019 з 11:30 до 15:30
  • 30.01.2019 з 09:00 до 15:30
  • 31.01.2019 з 09:00 до 13:00

Для того, щоб узяти участь у програмі, необхідно зареєструватися. Для реєстрації потрібно надати наступні документи:

  • оригінал паспорта кожного члена родини, свідоцтво про народження для кожної дитини;
  • ідентифікаційний код;
  • довідка переміщеної особи для кожного члена переміщеної родини;
  • довідка про склад сім’ї;
  • документи, що підтверджують групу вразливості: довідка про інвалідність (1 або 2 групи); довідка про серйозне хронічне захворювання; довідка, що засвідчує наявність лише одного з батьків у родині;
  • довідка, що засвідчує доходи кожного працездатного члена родини.

 

Додаткову інформацію щодо адреси та графіка реєстрації, а також умов участі у програмі можна отримати за телефоном «гарячої» лінії Норвезької ради у справах біженців 0800 302 007 або за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..


ПОВІДОМЛЕННЯ
про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з вивезення твердих та рідких побутових відходів в м.Дружківка, що надаються ДКАТП 052805

 

45637690_2018507798209811_3941813068920520704_o.png


До уваги студентів!

Студентам всіх ВНЗ України будь-якого напрямку професійної підготовки надається чудова можливість прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт 2018!
Для участі потрібно написати змістовну статтю на тему: “Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій”, відповідну всім вимогам наукового стилю.
Призовий фонд складає 27 000 грн, що буде розподілений між трьома переможцями. Науковий керівник не обов'язковий, проте у випадку перемоги статті - керівник  також отримає нагороду. Приємний бонус отримає і Вищий навчальний заклад, в якому ви навчаєтесь. Стаття-наукове дослідження може охоплювати економічну, управлінську та інші перспективні сфери, що відіграють важливу роль у розвитку країни і буде перевірена передовими спеціалістами та фахівцями в цих областях.
Головною метою конкурсу є пошук та грошова відзнака талановитої української молоді. Можливо, це саме ви? Кампанія по прийому робіт триватиме до 10 грудня включно, тому всіх бажаючих закликаємо поквапитися! Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися наофіційній сторінці конкурсу. Бажаємо успіху!
Організовує подію український хостинг-провайдерHyperHost.UA
Ріната - менеджер прес-центру конкурсу
Оргкомітет Всеукраїнського конкурсу студентських робіт
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
‎+38(063)5356113


Шановні мешканці міста Дружківка!

 З метою впровадження Цілей сталого розвитку в систему стратегічного планування області пропонуємо усім бажаючим пройти он-лайн опитування щодо пріоритетів сталого розвитку Донецької області до 2030 року за посиланням 

docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdlC8ppHZRPr30tmMZ1kWUgpecoqCQprO2877RgsmCU-ugpoA/viewform


 До відома фізичних осіб – власників молодняку великої рогатої худоби

        Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107 передбачено надання дотації фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований в установленому порядку молодняк великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб у поточному році.

        Дотація надається на безповоротній основі до тринадцятимісячного віку великої рогатої худоби за кожні чотири місяця його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

-          за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців — 300 гривень за голову;

-          за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців — 700 гривень за голову;

-          за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців — 1 500 гривень за голову.

Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2 500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

       Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради (далі— органи місцевого самоврядування) копії таких документів:

-          паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка — виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

-          паспорта громадянина України;

-          довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

-          документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб— платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).

       Зазначені документи приймаються протягом бюджетного року
до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження.


Увага! Електронні консультації! 

      В рамках проекту «Надання консультаційних послуг щодо сприяння добровільному об’єднанню у 13 громадах Донецької та Луганської областях», що реалізується Програмою розвитку ООН за фінансової підтримки ЄС та виконується Громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку». запрошуються представники  громадських активістів, представників бізнесу та усіх зацікавлених осіб безкоштовно отримати електронні консультації щодо процесу об’єднання громади та можливих наслідків (в сфері освіти, адміністративних послуг, охорони здоров’я, безпеки, ведення бізнесу, ЖКГ тощо).

       Для отримання дистанційної консультації потрібно скористатись Ваучером  за посиланням: http://bit.ly/2yt4sOP  
       Запитання надсилайте на електронну пошту у формі заповненого Ваучера: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
1 Ваучер надає до 10 безкоштовних консультацій. Проте Ви можете використати потрібну Вам кількість консультацій та Ваучерів.
Консультації надаватимуться дистанційно у робочі дні (понеділок-п’ятниця з 9:00 до 18:00) та не більш ніж через 2 робочі дні після електронного запиту. 
      Будь ласка, при відправленні електронного запиту вкажіть контактний номер, по якому можна буде з Вами зв’язатись у разі необхідності уточнення інформації.