Оголошення

   Прояви корупції

Тема корупції є досить актуальною в реаліях сьогодення і вже досить довго та багато разів обговорювалась провідними зарубіжними та вітчизняними науковцями. Читати далі...


   Довіреність на представництво інтересів в суді


     Відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради надає відеозапис другого засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Дружківської міської ради, яке відбулося 17.05.2017 о 08.00 у кабінеті 116 виконавчого комітету Дружківської міської ради, під час якого заслуховувалися публічні презентації проектів програм розвитку комунального закладу «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Дружківської міської ради кандидатів Ганжі Сергія Олександровича та Євтушенка Дмитра Миколайовича (відеозапис засідання конкурсної комісії додається).

        

Відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради доводить до відома мешканців міста Дружківка, що у конкурсі на посаду директора комунального закладу «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Дружківської міської ради переможцем став Євтушенко Дмитро Миколайович.

     Проект Стратегії розвитку комунального закладу «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Дружківської міської ради на 2017-2021 роки Євтушенка Дмитра Миколайовича додається.


Будь готовий захистити Україну, родину та себе!

Відповідно до Указу Президента України від 25.02.2017 року №44/2017 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році ”, та Наказу військового комісара Дружківського міського військового комісаріату №126 від 01.08.2016 “Про призов громадян на військову службу ”Рішення виконавчого комітету Дружківської міської Ради №123 від 01.03.2017 про проведення в м. Дружківка чергових призивів на строкову військову службу громадян України 1990-1997 років народження з 01 квітня 2017 року Дружківський міський військовий комісаріат проводить призов громадян віком від 20 до 27 років на строкову військову службу. Читати повністю....

Служба у Збройних силах України за контрактом!!!


     У рамках  запровадження контрактної форми роботи для керівників закладів культури комунальної форми власності Дружківської  міської ради, на виконання Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28 січня 2016 року № 955-VIII, відповідно до Законів України «Про культуру», «Про музеї та музейну справу», відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради розміщує  скановані копії документів, які надійшли до відділу  від кандидатів на посаду директора комунального закладу  «Дружківський міський парк культури  та відпочинку» Дружківської міської ради, а саме: Ганжі Сергія Олександровича та Євтушенко Дмитра Миколайовича у рамках діючого законодавства України.

Документи на конкурс Ганжі С.О

Документи на конкурс Євтушенко Д.М


  Шановні власники(мешканці) житлових та нежитлових приміщень, орендарі !

Інформація про перегляд  тарифів на послуги з утримання будинків, та прибудинкових територій   по будинкам м. Дружківка, в яких виконавцем послуг є КП «Комсервіс» Дружківської міської ради.


  17.01.2017 Оголошується  проведення повторного конкурсу на посаду  директора КЗ «Дружківський історико-художній музей»

    Зразок документів для участі у конкурсі додаються

    У рамках  запровадження контрактної форми роботи для керівників закладів культури комунальної форми власності Дружківської  міської ради, на виконання Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28 січня 2016 року № 955-VIII, відповідно до Законів України «Про культуру», «Про музеї та музейну справу», відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради просить розміщає на сайті Дружківської міської ради у розділі «Оголошення»  скановані копії документів, які надійшли до відділу  від кандидату на посаду директора комунального закладу культури «Дружківський історико - художній музей»  Кривоносової Світлани Валер’янівни.


 Відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради повідомляє про оголошення конкурсу на посаду директора комунального  закладу «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Дружківської міської ради з  22.03.2017 (матеріали додаються).