Оголошення

Выбор фамилии при регистрации брака и право супругов на ее изменение


 

Он-лайн будинок юстиції для громадян, які бажають зареєструвати громадську організацію!

Право громадян на об’єднання гарантовано Конституцією України, громадські організації є невід’ємним атрибутом громадянського суспільства та його значною частиною. Читати повністю..


 

Увага! Корисна інформація щодо участі у конкурсі ДонОДА "Український Донецький куркуль"

https://www.youtube.com/watch?v=n3pglMJHazs&feature=youtu.be 


 Шановні жителі міста!

В цей період часу йде активне зростання і  цвітіння рослин, які засмічують практично усі види земель, завдають  збитки здоров'ю людей і довкіллю, викликають алергічні реакції у багатьох жителів м. Дружківка.

Амброзія полинолистна - однорічний бур'ян, який поширюється насінням. За зовнішніми ознаками молоді рослини нагадують чорнобривці, а на пізніх стадіях розвитку - полин звичайний, звідки і сталася назва. Читати повністю..


В  Дружковский городской отдел государственной регистрации актов гражданского состояния Главного территориального управления юстиции обратилась гражданка М. с просьбой видать ей справку о роджении ребенка с прочерками в графе отец, так как она  регистрировала рождение ребенка как мама-одиночка. Сотрудником отдела ей было  отказано   поставить  прочерки в графах «Сведения об отце ребенка» в  выписке  из Государственного реестра актов гражданского состояния граждан  о рождении ее ребенка.  

Пообщавшись с гр. М. выяснилось, что она собирается уехать в отпуск  Россию. В случае вывоза за пределы Украины несовершеннолетнего ребенка, на границе    потребуется разрешение отца. В одной из государственных организаций города, где     гр. М. показала выписку с Реестра о рождении ребенка,  «опытный», как она сказала, сотрудник заверил ее, что с такой справкой ее снимут с поезда, так как  вместо прочерков  указаны фамилия, имя, отчество отца ребенка.                   

       Во избежание недоразумений  и вопросов при получении документов о рождении ребенка считаем целесообразным раз»яснить следующее. Читати повністю ....


 Визнання особи безвісно відсутньою або померлою

Наше життя неможливо передбачити, особливо в період проведення на території Донецької та Луганської областей антитерористичної операції, і тому трапляються ситуації, коли люди пропадають безвісті, по різним на те причинам. Тривала відсутність фізичної особи в місці її проживання може мати ряд негативних наслідків як для інших осіб (родичів), так і для майна самої фізичної особи. Читати далі...


Щодо медичного обстеження осіб, які подають заяву на державну реєстрацію шлюбу           

            Генетики стверджують, що якщо один з батьків має генетичну хворобу, то вірогідність появи хворої дитини в сім’ї складає 50 відсотків. Таким чином важливість і необхідність взаємної обізнаності про стан здоров’я один одного не можна недооцінювати. Читати далі...


Будь готовий захистити Україну, родину та себе!

Відповідно до Указу Президента України від 25.02.2017 року №44/2017 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році ”, та Наказу військового комісара Дружківського міського військового комісаріату №126 від 01.08.2016 “Про призов громадян на військову службу ”Рішення виконавчого комітету Дружківської міської Ради №123 від 01.03.2017 про проведення в м. Дружківка чергових призивів на строкову військову службу громадян України 1990-1997 років народження з 01 квітня 2017 року Дружківський міський військовий комісаріат проводить призов громадян віком від 20 до 27 років на строкову військову службу. Читати повністю....

Служба у Збройних силах України за контрактом!!!


     У рамках  запровадження контрактної форми роботи для керівників закладів культури комунальної форми власності Дружківської  міської ради, на виконання Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28 січня 2016 року № 955-VIII, відповідно до Законів України «Про культуру», «Про музеї та музейну справу», відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради розміщує  скановані копії документів, які надійшли до відділу  від кандидатів на посаду директора комунального закладу  «Дружківський міський парк культури  та відпочинку» Дружківської міської ради, а саме: Ганжі Сергія Олександровича та Євтушенко Дмитра Миколайовича у рамках діючого законодавства України.

Документи на конкурс Ганжі С.О

Документи на конкурс Євтушенко Д.М


  Шановні власники(мешканці) житлових та нежитлових приміщень, орендарі !

Інформація про перегляд  тарифів на послуги з утримання будинків, та прибудинкових територій   по будинкам м. Дружківка, в яких виконавцем послуг є КП «Комсервіс» Дружківської міської ради.


  17.01.2017 Оголошується  проведення повторного конкурсу на посаду  директора КЗ «Дружківський історико-художній музей»

    Зразок документів для участі у конкурсі додаються

    У рамках  запровадження контрактної форми роботи для керівників закладів культури комунальної форми власності Дружківської  міської ради, на виконання Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28 січня 2016 року № 955-VIII, відповідно до Законів України «Про культуру», «Про музеї та музейну справу», відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради просить розміщає на сайті Дружківської міської ради у розділі «Оголошення»  скановані копії документів, які надійшли до відділу  від кандидату на посаду директора комунального закладу культури «Дружківський історико - художній музей»  Кривоносової Світлани Валер’янівни.


 Відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради повідомляє про оголошення конкурсу на посаду директора комунального  закладу «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Дружківської міської ради з  22.03.2017 (матеріали додаються).