Статут територіальної громади "Створюємо разом"

Шановні мешканці територіальної громади м.Дружківка 

    Пропонуємо ознайомитися з проектом Статуту територіальної громади  м. Дружківка, який заплановано розглянути на пленарному засіданні сесії міської ради у грудні 2018 року. Зауваження чи пропозиції надсилати на  електронну адресу Дружківської міської ради  -  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «Пропозиції до Статуту територіальної громади».  

Проект статуту теріторіальної громади м.Дружківка

Шановні мешканці територіальної громади м.Дружківка

      Розпочався процес розробки проекту Статуту територіальної громади м. Дружківка. Запрошуємо усіх  бажаючих  вносити зауваження чи пропозиції, звертаючись  до відділу з інформаційних та внутрішньополітичних питань - (06267)4-21-52, відділу з організаційної, юридичної роботи та контролю(06267)4-26-44  або надсилати на  електронну адресу Дружківської міської ради  -  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..  Всі пропозиції (зауваження) будуть розглянуті та опрацьовані на черговому засіданні робочої групи.

Календарний план

організації статутного процесу у м. Дружківка

Зміст етапу робіт Термін виконання Виконавці
1. Створення на сайті Дружківської міської ради вкладки «Статут територіальної громади. Створюємо разом», розміщення необхідної інформації до 31.07.2017

Мамцева І.В.,                   Сігора Т.О.

2. Підготовка історичної довідки та інформації про територіальну громаду міста Дружківка (за офіційними джерелами та даними соціологічних досліджень)         

до 21.08.2017

Слесаренко Н.Є., Верещагін Р.О.,           Поляков О.О.,             Мамцева І.В.

3 Індивідуальна підготовка членами Робочої групи письмових зауважень та пропозицій до Статуту до 21.08.2017 члени робочої групи
4 Розгляд зауважень та пропозицій до проекту Статуту на засіданні Робочої групи до 28.08.2017 робоча група
5 Розробка проекту Статуту (перша редакція) до 31.08.2017 робоча група
6 Розробка проекту рішення Дружківської міської ради щодо ухвалення проекту Статуту та пояснювальної записки до цього рішення до 31.08.2017 Сігора Т.О.,             Степанова А.В., члени робочої групи
7 Розгляд зауважень і пропозицій на засіданні Робочої групи. Ухвалення проекту Статуту (друга редакція), проекту рішення міської ради, пояснювальної записки до 08.09.2017 робоча група
8 Проведення заходів з презентації та публічного обговорення проекту Статуту (друга редакція): розміщення на офіційному веб-сайті міськради, у пресі, проведення брифінгів, публічних заходів: круглих столів, громадських обговорень по районам (селищам, тощо) та громадських об’єднаннях – за окремим планом вересень-жовтень 2017

Мамцева І.В.,               Сігора Т.О.,         Василенко Ж.Ю.

9 Збір та узагальнення зауважень і пропозицій, які надійшли в ході громадського обговорення, розгляд їх на засіданні Робочої групи. Ухвалення проекту Статуту (третя редакція) до 01.11.2017

Мамцева І.В.,               Сігора Т.О.

10 Розгляд проекту Статуту (третя редакція) та проекту рішення міської ради у депутатських комісіях, виконавчих органах міської ради та на засіданні громадської ради, надання зауважень листопад 2017

Сігора Т.О.,           Слесаренко Н.Є., Верещагін Р.О.,           Поляков О.О.,   Василенко Ж.Ю.

11 Розгляд постійною комісією  міської ради з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку разом із Робочою групою зауважень та пропозицій, що надійшли до проекту Статуту (третя редакція) в ході його публічного обговорення, розгляду у депутатських комісіях та у виконавчих органах міської ради. Підготовка зведеної таблиці зауважень та пропозицій до 29.11.2017

постійна комісія  міської ради з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку (Григоренко В.Б.);  робоча група,    Мамцева І.В.,           Сігора Т.О.

12 Розгляд на сесії міської ради проекту Статуту разом із зведеною таблицею зауважень та пропозицій. Ухвалення проекту Статуту (із можливими змінами та доповненнями) 29.11.2017 Дружківська міська рада
13 Доопрацювання проекту Статуту з урахуванням поправок, прийнятих міською радою. Підписання рішення міської ради і Статуту міським головою до 11.12.2017

постійна комісія  міської ради з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку (Григоренко В.Б.), Гнатенко В.С.

14 Подання Статуту на реєстрацію до органів юстиції грудень 2017 Сігора Т.О., представник за довіреністю

Розпорядження міського голови від 13.11.2017 №251 "Про затвердження ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за частю інститутів громадянського суспільства для обрання членів нового складу Громадської ради при виконкомі Дружківської  міської   ради"

Розпорядження міського голови від 03.10.2017 №220 "Про внесення змін до розпорядження міського голови від 26.06.2017 №136 "

Розпорядження міського голови від 26.06.2017 №136 "Про створення та затвердження складу робочої групи з розробки проекту  Статуту територіальної громади м.Дружківка "

Протокол № 1 засідання робочої групи щодо підготовкипроекту Статуту територіальної громади міста Дружківки

Протокол № 2 засідання робочої групи щодо підготовки проекту Статуту територіальної громади міста Дружківки

Протокол № 3 засідання робочої групи щодо підготовки проекту Статуту територіальної громади міста Дружківки

Протокол № 4 засідання робочої групи щодо підготовки проекту Статуту територіальної громади міста Дружківки


 Розподіл повноважень по розробці Статуту територіальної громади  м. Дружківка  станом на 26.09.2017


  За підсумками прес-конференції секретаря міської ради Ірини Бучук, що відбулася 09 серпня 2017 року від  громадських організацій міста надійшло повідомлення про намір долучитися до роботи робочої групи з написання проекту  Статуту територіальної громади.


Пропозиції та письмові зауваження, що надійшли від членів Робочої групи до Статуту

1. За підсумками прес-конференції секретаря міської ради Ірини Бучук, що відбулася 09 серпня 2017 року від  громадських організацій міста надійшло повідомлення про намір долучитися до роботи робочої групи з написання проекту  Статуту територіальної громади.

2. Від Василенко Ж.Ю., голови Громадської ради, надійшов проект місцевий референдум.

3. Від Мацко Т.М., секретаря Громадської ради, голова Дружківської міської організації профспілки працівників освіти і науки України, надійшов проект про місцеві ініціативи. 

4. Від Мазуріна В.В., заступника голови Громадської ради, член громадської організації «Дружківська міська рада директорів промислових підприємств» надійшов проект про місцеві вибори.

5. Від начальника  міського відділу охорони здоров’я Десновой О.Л. надійшла пропозиція щодо внесення більш детальної інформації щодо повноважень відділів та пропозиція щодо   роботи за моделлю статуту від Асоціації міст України.

6. Від начальника відділу з інформаційних та внутрішньополітичних питань Мамцевой І.В. надійшли проекти преамбули та загальних положень (стаття 1. Місто Дружківка;  стаття 3. Права та обов’язки жителів міста Дружківки, стаття 4. Офіційна символіка міста Дружківки); проекти  рішення про Положення про громадські слухання,  Положення  про загальні збори громадян за місцем проживання в місті Дружківка.

Секретар робочої групи                                                                                 І.В.Мамцева


Засідання робочої групи

   Влітку Дружківка розпочала роботу над створенням проекту Статуту територіальної громади. 11 жовтня відбулося засідання робочої групи. В ході засідання розглядалися питання про внесення змін до складу робочої групи з розробки проекту Статуту територіальної громади м.Дружківка та зроблений аналіз ходу роботи за напрямками написання. Для оперативності та зручності  обміну інформацією були обговорені  пропозиції роботи з хмарними технологіями.